Načítání obsahu...

SHARP CENTRUM Ostrava a zpěvačka Debbi společně mezi dětmi v Havířově

1.9.2014

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava i nadále ve svém každodenním pracovním cyklu  naslouchá, pozoruje a vnímá, co se děje v Moravskoslezském kraji. Je to nejen trvale nejlepší prodejce kopírovacích strojů značky SHARP v tomto kraji, ale zakládá si ve své činnosti i na  komplexní servisní služby. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava zajišťuje perfektní a naprosto bleskový servis kopírovací techniky a  v rámci preventivních prohlídek provádí seřízení a nastavení technických parametrů všech kopírovacích strojů. Součástí služeb společnosti je mimo jiné také rychlá dodávka originálního spotřebního materiálu, ať jsou to cartridge, tonery, papíry, či jiné potřeby k zajištění bezproblémového chodu kanceláře. Jedná se ve své podstatě o trvale úspěšnou firmu, která pokračuje ve svém nastoleném trendu pracovat a být důvěryhodným partnerem pro své spokojené zákazníky.

A přitom nezapomíná a pomáhá dětem i mladým lidem, zdravě  podporovat rozvoj jejich zájmů, vědomostí a dovedností. Proto, když byla firma SHARP CENTRUM Ostrava oslovena nabídkou partnerství na kulturní akci „DON Bosko Fest“, která je určena jak pro děti, mládež, rodiče tak i širokou veřejnost, neváhala se této akce aktivně účastnit. Církevní středisko volného času sv.Jana Bosky z Havířova patří k těm organizacím, jejímž cílem je tvořit kvalitní, přátelské a bezpečné místo pro děti a mládež. Středisko razí heslo, že je tu právě pro děti i mládež a jeho úkolem je vytvářet pro ně velké množství volnočasových aktivit za minimální peníze, naučit je, vážit si kamarádství, přírody. Pro děti i mládež nabízí zájmové kroužky, doučování, víkendové výlety nebo prázdninové tábory. Jeho principy práce jsou  otevřenost pro všechny, dobrovolnost, ale také dodržování pravidel. A to je přesně to, co se firmě SHARP CENTRUM Ostrava líbí, takže akce v sobotu 22.června 2013 v Havířově Šumbarku, které se účastní jak zpěvačka Debbi, tak taneční škola, mažoretky střediska,  předvedou se ukázky bojového umění taekwon-do, vystoupí hudební kapely z klubu Maják, toto je aktivita, kterou firma SHARP CENTRUM Ostrava ráda podpoří. Stane se spoluautorem nezapomenutelné akce v okrajové lokalitě města, kde se takovéto vystoupení běžně nepořádají a pomůže tímto prezentovat a zviditelnit činnost Církevního střediska volného času sv. Jana Bosky v Havířově.

K slovům Miloše Vőlkla z  firmy SHARP CENTRUM Ostrava: „Protože mám to velké štěstí, že firma, kterou zastupuji, je úspěšná, rád pomohu finančně podpořit akci  20let střediska Don Bosko Havířov“  lze dodat snad jen toto: Děkujeme, že existují takovéto české firmy  a jejich vedení. Děkujeme, že k podpoře jak Charity v Ostravě, tak Dětského domova v Mašťově, i  Dětského centra „Čtyřlístek“ v Opavě přibude další šťastná organizace, kterou firma SHARP CENTRUM Ostrava  finančně podpoří. Na firmu SHARP CENTRUM Ostrava se prostě  můžete spolehnout.