Načítání obsahu...

Další pomoc pro Charitu Ostrava

1.3.2013

Nejedná se jen o peněžní dary, které Charita od různých sponzorů získává, ale neméně důležité je nutné zajistit zázemí pro denní provoz i z materiálního hlediska.  Vždyť Charita Ostrava svou každodenní činností zajišťuje nejen pomoc seniorům, ale také  hospicové služby, osobní asistenci dle potřeby, pomáhá lidem bez domova, pomáhá ohroženým dětem a mládeži a v neposlední řadě provozuje i rodičovské centrum. Proto je ráda, že technická společnost jako je SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jim darovala tolik potřebnou kopírku SHARP AR5623 v hodnotě 15.000 Kč. Tato kopírka je dnes nepostradatelnou výbavou kanceláře. Umí nejen tisknout a kopírovat rychlostí 23 stran za minutu, ale dokáže také barevně skenovat. Dnes navíc všechny multifunkční systémy značky SHARP samozřejmě splňují podmínky úspory energie a snížení provozních nákladů. Vícenásobný soutisk  šetří také papír tím, že kopíruje několik listů na jednu stranu papíru. Maximální efektivitu provozu zajišťuje také energeticky úsporný režim, úsporu toneru a automatické vypínání. A všechny tyto atributy jsou  pro efektivitu provozu  pro Charitu Ostrava velice důležité.

Dávno je pryč doba, kdy nebylo třeba pomáhat. Slovo charita  znamená dobročinnost, lidumilnost. A jednatel společnosti pan Miloš Völkl  tvrdí, že slova Alberta Einsteina:„ Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí“, vyjadřují to, čím by se měl každý slušný člověk v naší společnosti řídit.

A proto ve společnosti SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o., jejíž cílem je získat  si důvěru zákazníků pomocí poctivosti, tvořivosti, ohleduplnosti, profesionalitě,  ale i díky odvaze,  bude mít  slovo CHARITA  vždy své platné místo, ať už se jedná o pomoc Charitě Ostrava, nebo Dětskému centru Čtyřlístek v Opavě, nebo Dětskému domovu Mašťově nebo v řadě jiných charitativních akcí.