Načítání obsahu...

Servis

Servisní zázemí společnosti SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je tady pro Vás, naše zákazníky, a je připraveno zajistit pro Vaše kopírovací stroje SHARP perfektní a naprosto bleskový servis.

Servis je pro nás především preventivní starost o Vaši kancelářskou techniku, tak aby nedocházelo k nečekaným zástavám a přerušení provozu Vašeho stroje. V rámci preventivní prohlídky Vám vždy provedeme jeho seřízení a nastavení technických parametrů dle technické dokumentace výrobce, abyste stále dosahovali té nejvyšší kvality pořizovaných kopií.

Spotřební materiál...
Spotřební materiál...

Součástí těchto našich služeb jsou nejen opravy Vašich přístrojů, ale také rychlé dodávky originálního spotřebního materiálu (tonery a cartridge), papíru a ostatních potřeb pro zajištění bezproblémového provozu Vaší kanceláře.

Veškerý spotřební materiál pro Vás máme na skladě v dostatečném množství, takže můžeme okamžitě uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Máte stroj SHARP a nejste spokojeni se servisem...?
Máte stroj SHARP a nejste spokojeni se servisem...?

Servis kancelářské techniky Vám provedeme dokonce i v případě, že jste zakoupili přístroj značky SHARP u jiné firmy. U těchto strojů Vám nabídneme převzetí záruky v plném rozsahu a prodloužíme Vám ji ještě o dalších 6 měsíců.

Ekologie...
Ekologie...

Použitý spotřební materiál a náhradí díly Vám po zásahu technika vždy předáme, čímž Vám zaručíme, že nejsou zneužity pro servis dalších strojů. Na požádání Vám však provedeme i ekologickou likvidaci těchto materiálů a to zcela bezplatně!

Při pořízení nové kopírovací techniky u naší společnosti Vám rádi provedeme tzv. „Zhodnocení technického stavu“ Vaší staré kancelářské techniky a její následnou ekologickou fyzickou likvidaci.

Připojení strojů k PC síti...
Připojení strojů k PC síti...

S nástupem digitální kopírovací techniky Vám nabízíme, kromě samozřejmé instalace kopírovacího stroje v prostorách Vámi určených a kromě dokonalého zaškolení obsluhy, i kompletní připojení této techniky k Vaší počítačové síti.

Pozáruční servis...
Pozáruční servis...

Naše servisní oddělení SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. Vám rovněž zajistí servis pozáruční a nabízí uzavření servisní a materiálové smlouvy, která Vám zajistí bezstarostný provoz Vašeho kopírovacího stroje, tj. pravidelné dodávky tonerů, papíru a veškerého servisu za měsíční paušální částku, čímž se vyhnete nečekaným velkým investicím do případné velké a nečekané opravy.

Náš sedmičlenný profesionální servisní tým, který je pravidelně proškolován v technických střediscích SHARP, Vám rád a ochotně pomůže vyřešit jakýkoliv problém s Vaší kancelářskou technikou.

Váš Petr Řehák
Váš Petr Řehák

Vedoucí technického oddělení

p.rehak@sharpostrava.cz